تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

«صدای بر حق شما را شنیدم»

  پیام اشکان غایبی دبیر کل تارنمای هواداران داماش و سپیدرود رشت به بازیکنان و هوداران داماش رشت

   

   

   

  به نام خداوند جان و خرد

  با توجه به مشکلات مالی چند سال اخیر بازیکنان داماش و از آنجاییکه شما فرزندان راستین شهرباران با غیرت و مردانگی بالا علی رغم نامهربانی و ستمی که از سوی مدیران بی کفایت و نالایق پایتخت نشین این باشگاه مردمی بر شما روا شده٬ اینک شما در یک اقدام به جا و شایسته نارضایتی خود را از وضع موجود در انصراف از بازیها پس از بازی روزی سه شنبه در برابر ایرانجوان بوشهر اعلام نمودید.

  اینجانب به عنوان فرزند کوچک دیار شهرباران از شما می خواهم بر این خواسته ی برحق خود پافشاری نموده تا اینکه وضعیت نابسامان مالی شما بهبود یابد و تا آن زمان به اعتصاب خود ادامه دهید تا آن مدیران بی کفایت و نالایق و ضد رشتی استعفا داده یا به این خواسته ی شما تن دهند.

  از هواداران داماش رشت نیز میخاهم جو ورزشگاه را بر ضد مدیران باشگاه متشنج نموده و شعارهایی در راستای مطالبات برحق خود مطرح نمایند.

  با سپاس

  اشکان غایبی ساسانی

  ۲۹خشثراوئیریه۳۷۵۳(۱۳۹۴/۶/۲۹)

  خوزستان/اهواز

   

   

   

  متن خبری در این باره؛

   

  بازیکنان و کادر داماش در نامه ای اعلام کردند که پس از بازی سه شنبه از حضور در تمرینات و بازیها کناره گیری میکنند.

   

  به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، بازیکنان و کادر تیم فوتبال داماش گیلان در نامه ای به کنعانی ریاست هیات مدیره شرکت آهن و فولاد لوشان که رونوشت آن به هشت مقام مسئول استانی گیلان و هولدینگ امیر منصور آریا ارسال شده است اعلام کردند که به احترام هواداران داماش گیلان در بازی روز سه شنبه برابر ایرانجوان بوشهر شرکت خواهند کرد و پس از آن به دلیل مشکلات شدید مالی تا مشخص شدن وضعیت تیم از حضور در تمرینات و بازی ها خودداری خواهند کرد.

  در بخشی از این نامه که برای آقایان دکتر محمدعلی نجفی، مهندس مهدوی،امیر عابدینی، مسعود رهنما، قربانعلی الماسخاله، مهندس پهلوان، دکتر غلامعلی ریاحی و مرداویج امیرخسروی ارسال شده است آمده: "بعد از گذشت شش هفته از مسابقات هنوز مشخص نیست که چه کسی در حال رفع و رجوع امور این باشگاه بوده و پیگیر رفع مشکلات مالی این تیم است.

  روزی از علی محمودی به عنوان مدیرعامل و مسئول مستقیم نام برده می شود، روزی میگویند آقای عابدینی دنبال کارها بوده و نظرشان در مورد ورزش اعمال می شود و روزی نیز به آقای کنعانی به نمایندگی از شرکت های داماش در گیلان مسائل را حواله می دهند و این بیش از همه را نگران و خسته نموده چرا که نوید خوبی برای رفع مشکلات مالی را نمی دهد.

   

  لذا ما اعضای تیم فوتبال داماش شهر باران، شامل کادرفنی، بازیکنان، کادر اجرایی و پشتیبانی اعلام می داریم که دیگر توان تحمل این مشکلات و بلاتکلیفی ها را نداریم و شرایط را برای پیشرفت و موفقیت مهیا ندیده و هیچگونه تلاشی را نیز برای رفع مشکلات خودمان نمی بینیم اعلام می داریم که به حرمت هواداران عزیز و خوبمان در روز سه شنبه در مقابل ایرانجوان بوشهر خواهیم ایستاد و تمام توان خود را برای موفقیت در این مسابقه با توجه به همه مشکلات به کار خواهیم بست و پس از آن تا روشن شدن وضعیت مالی و رفع مشکلات در تمرینات و مسابقات شرکت نخواهیم کرد. "

  بازیکنان و کادر فنی و پزشکی داماش در حالی در ابتدای فصل قرار داد امضا کردند که تاکنون ریالی به آنها پرداخت نشده است و این در حالی است که بسیاری از بازیکنان از فصل گذشته نیز در تیم حضور داشته اند و با وجود مبالغ پایین قراردادها باز هم بین 60-70 درصد از فصل قبل طلب دارند.

  لازم به ذکر است که پس از انتقال امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به هیات فوتبال استان گیلان بر طبق یکی از بندهای توافق فی مابین هیات فوتبال و امیر عابدینی عضو هیات مدیره باشگاه و همینطور و همینطور ریاحی وکیل حقوقی شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصورآریا قرار بر این شده بود که طلب های فصل 94-1393 توسط هیات فوتبال (یا بهتر بگوییم خریدار جدید) پرداخت شود و پس از آن تیم واگذار شود.

   

  براساس مورد فوق الذکر طی مذاکراتی که با متقاضیان خرید متعدد توسط هیات فوتبال گیلان و اداره کل ورزش و جوانان استان انجام شد از آنها پرداخت مبلغ بدهی ها فصل گذشته و همینطور تضمین خواسته شده اما در انتها مشخص نشد که چرا تیم فوتبال داماش گیلان بدون دریافت هیچ گونه تضمین و پرداختی از سوی متقاضی به کنعانی رئیس شرکت های گیلان امیر منصور آریا و در واقع همان هولدینگ واگذار شد؟


  این مطلب تا کنون 35 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 29 شهريور 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 30 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160880
 • بازدید امروز :444935
 • بازدید داخلی :44837
 • کاربران حاضر :116
 • رباتهای جستجوگر:299
 • همه حاضرین :415

تگ های برتر